ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΗΛΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΟΥ
- Published
- 3 December 2025
- Submission deadline
- 8 January 2026, 23:59
- Estimated value
- €508,051
- Place of performance
- Μήλος, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00802464-2025
- Reference
- c49be37f-8491-40eb-a55f-a3e9a079fbcf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90514000Servicios de reciclado de desperdicios
Description
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΗΛΟΥ
Award criteria
- Price — Σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00802464-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025