Λειτουργία Kέντρου Eπικοινωνίας
Buyer: Οργανισμός Διαχείρισης και Ανάπτυξης Πολιτιστικών Πόρων (Ο.Δ.Α.Π.)
- Published
- 9 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €240,000
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00208787-2024
- Reference
- b030e030-e480-4517-91dc-99413aedc55e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64214200Servicios de centralitas telefónicas
- 64216200Servicios de información electrónica
- 64216000Servicios de mensajería y de información electrónicas
Description
Λειτουργία Kέντρου Eπικοινωνίας για την παροχή υπηρεσιών τηλεφωνικού κέντρου (Call Center) για επισκέπτες και χρήστες του Ηλεκτρονικού Εισιτηρίου (e-Ticketing), σε Αρχαιολογικούς Χώρους, Μουσεία και Μνημεία
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Call Center | 64214200 Servicios de centralitas telefónicas | €240,000 |
| 2 | Call Center | — | — |
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής.
Official publications
- TED · 00208787-2024 · 9 April 2024
- OJS · 70/2024 · 9 April 2024
Other tenders from Οργανισμός Διαχείρισης και Ανάπτυξης Πολιτιστικών Πόρων (Ο.Δ.Α.Π.)
- Παροχή Υπηρεσιών Καθαριότητας, Φύλαξης και Τεχνικής Συντήρησης (Facility Management) στο κτήριο Α του Ο.Δ.Α.Π. επί της οδού Πειραιώς 260
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗN ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ, ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ…
- Παροχή Υπηρεσιών ιατρικού προσωπικού για την παροχή πρώτων βοηθειών και μίσθωσης ασθενοφόρου για τη διακομιδή επειγόντων περιστατικών για…
- Ανάπτυξη Ψηφιακών Παραγωγών των Ψηφιακών Εκθεμάτων του μουσείου εκμαγείων στην Πειραιώς 260
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗN ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ, ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ…
- Β’ Φάση εφαρμογής ψηφιακών υπηρεσιών εξυπηρέτησης επισκεπτών σε Αρχαιολογικούς Χώρους και Μουσεία
- Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού μέσω ΕΣΗΔΗΣ για την παροχή βοηθητικών υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών σε πωλητήρια του ΟΔΑΠ σε…
- Digital Media Buying
- Τρισδιάστατη Σάρωση Κινητών Συλλογών και εισαγωγή σε πλατφόρμα για αποθήκευση, διαχείριση και διάθεση ψηφιακών δεδομένων
- Παροχή Υπηρεσιών διαθεσιμότητας ιατρικού προσωπικού για την παροχή πρώτων βοηθειών και μίσθωσης ασθενοφόρου για διακομιδή επειγόντων…