Laparoskopski instrumenti – ponovitev postopka za neoddan sklop
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA MURSKA SOBOTA
- Published
- 22 July 2024
- Submission deadline
- 19 August 2024, 10:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00438644-2024
- Reference
- fcc2f866-e3d5-42b5-ad6e-4f0943b138e9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33160000Técnicas operatorias
Description
Javno naročilo se nanaša na: - REZILA ZA SKLEPNI BRIVNIK, KOMPATIBILNA Z OBSTOJEČIM APARATOM DYONICS POWER II.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00438644-2024 · 22 July 2024
- OJS · 141/2024 · 22 July 2024