Laka dostavna teretna vozila s nadogradnjom
Buyer: HEP d.d.
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 5 November 2025, 09:00
- Estimated value
- €4,850,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00711362-2025
- Reference
- 7865b64d-91d4-4fae-b815-297de59c9a1e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34136100Camionetas ligeras
Description
Predmet nabave ovog postupka javne nabave je nabava 119 lako dostavnih teretnih vozila s nadogradnjom u skladu s dokumentacijom o nabavi. Ponuditelj je obvezan Naručitelju ponuditi isključivo nova i nekorištena motorna vozila i nadogradnje, godine proizvodnje 2025. ili novije. Motorna vozila prilikom isporuke moraju imati pun spremnik goriva. Električna vozila moraju pri isporuci imati punu razinu baterije. Vozila moraju imati probne tablice važeće još 5 dana od dana preuzimanja vozila. Jamstveni rok na vozila i nadogradnju iz grupe 1. je minimalno 7 godina ili 250 000 km. Jamstveni rok na vozila i nadogradnju iz grupe 2. je minimalno 8 godina ili 150 000 km. Jamstveni rok na bateriju je minimalno 8 godina ili 150 000 km. Vozila iz obje grupe moraju biti atestirana u CVH.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Teretni automobil N1 - lako dostavno vozilo s nadogradnjom 1+ 4 mjesta za sjedenje | 34136100 Camionetas ligeras | €1,450,000 |
| 2 | Teretni automobil N1 - lako dostavno vozilo s nadogradnjom (električno) 1+1 mjesto za sjedenje | 34136100 Camionetas ligeras | €3,400,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Detaljno opisano u prilogu - Kriterij za odabir ponude
- Quality — Detaljno opisano u prilogu - Kriterij za odabir ponude.
Official publications
- TED · 00711362-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025