laboratóriumtechnológiai eszközök beszerzése
Buyer: Uni-Agro-Food Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 17 December 2024
- Submission deadline
- 16 January 2025, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00773225-2024
- Reference
- 4866d094-8496-4cdd-be1c-57d605f892ef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Adásvételi szerződés a „Bemutató üzem szervezése az Uni-Agro-Food Kft. állatkísérleti bemutató laboratóriumában” c. projekt keretében laboratóriumtechnológiai eszközök beszerzésére. Ajánlatkérő az állatkísérleti laboratóriumában végzendő, a sertés és baromfi anyagcsere vizsgálat tevékenység ellátására kíván laboratóriumtechnológiai eszközöket beszerezni. A nyertes ajánlattevő feladata az ajánlatában megajánlott új eszközök beszerzése és helyszínre szállítása, telepítése/beépítése, beüzemelése és betanítás. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Irányadó továbbá: a) A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és az egyéb közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek (Ajánl…
Award criteria
- Price — 1. Egyösszegű nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00773225-2024 · 17 December 2024
- OJS · 245/2024 · 17 December 2024
Other tenders from Uni-Agro-Food Korlátolt Felelősségű Társaság