Arató-cséplőgép beszerzése
Buyer: Uni-Agro-Food Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 16 October 2024
- Submission deadline
- 15 November 2024, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00624989-2024
- Reference
- d0c824a6-25da-44e0-81bb-79edc30290f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 16340000Cosechadoras y trilladoras
Description
Adásvételi szerződés a „Bemutató üzem szervezése az Uni-Agro-Food Kft. állatkísérleti laboratóriumában” c. projekt keretében arató-cséplőgép eszköz beszerzésére. Ajánlatkérő az alábbi eszközt kívánja beszerezni: A beszerzés tárgya 1 db Arató-cséplőgép kétféle leválasztással a gabonafélék, kukorica és egyéb szántóföldi kultúrák betakarításhoz + kukorica csőtörő adapter A nyertes ajánlattevő feladata az ajánlatában megajánlott új arató-cséplőgép és a hozzá tartozó kukorica csőtörő adapter eszköz beszerzése és helyszínre szállítása, beüzemelése, forgalomba helyezése és betanítás. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Irányadó továbbá: a) A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és az egyéb közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az…
Award criteria
- Price — 1. Egyösszegű nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00624989-2024 · 16 October 2024
- OJS · 202/2024 · 16 October 2024
Other tenders from Uni-Agro-Food Korlátolt Felelősségű Társaság