El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesDynamic purchasing systemEU-funded

Laboratóriumi reagensek, vegyszerek, fogyóeszközök

Buyer: Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Published
14 October 2025
Estimated value
1,000,000 Ft
Place of performance
Baja, HU331
Procedure
Other
Notice number
00674645-2025
Reference
88008c0a-ae4b-40cd-bfa0-9d78c2d8ba08
Official source
Official source

CPV codes

Description

Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) létrehozása a Kbt. 106. § -107. §-ban foglaltak szerint. Az NKE VTK szervezeti egységei, laboratóriumai működése feladatainak az RRF-2.3.1-21-2022-00008 projektben a kutatás folyamatos és rugalmas ellátásához szükséges speciális vegyszerek, reagensek, laboratóriumi fogyóanyagok és fogyóeszközök dinamikus rendszer keretében történő beszerzése. A DBR, mint sajátos beszerzési módszer alkalmazásának indoka, hogy a konkrét beszerzési igények felmerülésének időpontja és pontos mennyisége ajánlatkérő számára nem határozható meg előre a Kbt. által elvárt részletezettséggel, ugyanakkor a korábbi időszakok felhasználási adataiból és a pályázatokban tervezett költések volumenéből következtetve - a Kbt. 19.§ (1)-(3) bekezdése alapján - a közbeszerzési kötelezettség fennáll. A Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján Ajánlatkérő a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg teszi elérhetővé.

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Küvettatesztek
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 1,000,000 Ft
2 Elektronmikroszkóp tartozékok
Budapest, HU110
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 600,000 Ft
3 DNS izolálás és vizsgálat
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 700,000 Ft
4 Klónozó vegyszerek
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 200,000 Ft
5 PCR és gélelektroforézis
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 2,000,000 Ft
6 Minta feldolgozás és DNS izolálás
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 2,500,000 Ft
7 Maszkok, kesztyűk 3
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 800,000 Ft
8 DNS izolálás és általános eszközök
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 2,530,000 Ft
9 Klónozó vegyszerek és primerek
Baja, HU331
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 2,000,000 Ft

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Nivo-Bio Kereskedelmi és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság 2,530,000 Ft
Bio-Science Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2,530,000 Ft
BioTech Hungary Kereskedelmi, Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság 2,530,000 Ft
Biocenter Laboratóriumi Szolgáltató Kft. 2,500,000 Ft
Life Technologies Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság 2,500,000 Ft
BioTech Hungary Kereskedelmi, Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság 2,000,000 Ft
Life Technologies Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság 2,000,000 Ft
Biocenter Laboratóriumi Szolgáltató Kft. 2,000,000 Ft
TS Labor Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2,000,000 Ft
Bio-Science Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2,000,000 Ft

Official publications