Laboratóriumi reagensek, vegyszerek, fogyóeszközök
Buyer: Nemzeti Közszolgálati Egyetem
- Published
- 7 May 2025
- Estimated value
- 550,000 Ft
- Place of performance
- Baja, HU331
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00293241-2025
- Reference
- 88008c0a-ae4b-40cd-bfa0-9d78c2d8ba08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) létrehozása a Kbt. 106. § -107. §-ban foglaltak szerint. Az NKE VTK szervezeti egységei, laboratóriumai működése feladatainak az RRF-2.3.1-21-2022-00008 projektben a kutatás folyamatos és rugalmas ellátásához szükséges speciális vegyszerek, reagensek, laboratóriumi fogyóanyagok és fogyóeszközök dinamikus rendszer keretében történő beszerzése. A DBR, mint sajátos beszerzési módszer alkalmazásának indoka, hogy a konkrét beszerzési igények felmerülésének időpontja és pontos mennyisége ajánlatkérő számára nem határozható meg előre a Kbt. által elvárt részletezettséggel, ugyanakkor a korábbi időszakok felhasználási adataiból és a pályázatokban tervezett költések volumenéből következtetve - a Kbt. 19.§ (1)-(3) bekezdése alapján - a közbeszerzési kötelezettség fennáll. A Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján Ajánlatkérő a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg teszi elérhetővé.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Terepi mintavétel | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 550,000 Ft |
| 2 | Általános fogyóeszközök 1 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 5,000,000 Ft |
| 3 | Általános fogyóeszközök 2 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 4,500,000 Ft |
| 4 | Általános vegyszerek 1 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 4,500,000 Ft |
| 5 | Restrikciós enzimek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 500,000 Ft |
| 6 | ATP biomasszamérés | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 5,500,000 Ft |
| 7 | Maszkok, kesztyűk | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 1,200,000 Ft |
| 8 | Szekvenáló reagensek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 1,000,000 Ft |
| 9 | Sanger szekvenálás | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 5,000,000 Ft |
| 10 | Könyvtárkészítés vegyszerek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 500,000 Ft |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| VWR International Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,500,000 Ft | — |
| Labsysware Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,500,000 Ft | — |
| VWR International Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,000,000 Ft | — |
| TS Labor Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,000,000 Ft | — |
| Chempharma Kereskedelmi Kft | 5,000,000 Ft | — |
| Life Technologies Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,000,000 Ft | — |
| VWR International Korlátolt Felelősségű Társaság | 4,500,000 Ft | — |
| Chempharma Kereskedelmi Kft | 4,500,000 Ft | — |
| VWR International Korlátolt Felelősségű Társaság | 4,500,000 Ft | — |
| Chempharma Kereskedelmi Kft | 4,500,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00293241-2025 · 7 May 2025
- OJS · 88/2025 · 7 May 2025