Laboratóriumi reagensek, vegyszerek, fogyóeszközök
Buyer: Nemzeti Közszolgálati Egyetem
- Published
- 22 January 2025
- Estimated value
- 138,316,304 Ft
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00044289-2025
- Reference
- 88008c0a-ae4b-40cd-bfa0-9d78c2d8ba08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) létrehozása a Kbt. 106. § -107. §-ban foglaltak szerint. Az NKE VTK szervezeti egységei, laboratóriumai működése feladatainak az RRF-2.3.1-21-2022-00008 projektben a kutatás folyamatos és rugalmas ellátásához szükséges speciális vegyszerek, reagensek, laboratóriumi fogyóanyagok és fogyóeszközök dinamikus rendszer keretében történő beszerzése. A DBR, mint sajátos beszerzési módszer alkalmazásának indoka, hogy a konkrét beszerzési igények felmerülésének időpontja és pontos mennyisége ajánlatkérő számára nem határozható meg előre a Kbt. által elvárt részletezettséggel, ugyanakkor a korábbi időszakok felhasználási adataiból és a pályázatokban tervezett költések volumenéből következtetve - a Kbt. 19.§ (1)-(3) bekezdése alapján - a közbeszerzési kötelezettség fennáll. A Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján Ajánlatkérő a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg teszi elérhetővé.
Lots (30)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Membránszűrő (cellulóz-nitrát) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 900,000 Ft |
| 2 | Pipetták, hegyek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 3,000,000 Ft |
| 3 | PCR, gélelfo | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 3,000,000 Ft |
| 4 | Molekuláris létra | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 500,000 Ft |
| 5 | Táptalaj (2) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 250,000 Ft |
| 6 | Qiagen kitek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 3,500,000 Ft |
| 7 | DNS izolálás kitek, regensek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 10,000,000 Ft |
| 8 | DNS izolálás kitek, regensek (2) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 800,000 Ft |
| 9 | Pipetták | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 2,000,000 Ft |
| 10 | pipettahegyek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 50,000 Ft |
| 11 | Membránszűrő (acetát-cellulóz) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 530,000 Ft |
| 12 | Baktérium DNS izolálás | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 300,000 Ft |
| 13 | Petri-csésze | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 175,000 Ft |
| 14 | DNS izolálási kitek 3 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 600,000 Ft |
| 15 | Általános fogyóeszközök | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 700,000 Ft |
| 16 | Mosogatógép vegyszer | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 150,000 Ft |
| 17 | Qubit assay | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 1,000,000 Ft |
| 18 | Vortex és csövek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 300,000 Ft |
| 19 | Illumina kitek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 12,000,000 Ft |
| 20 | Library prep | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 12,000,000 Ft |
| 21 | Bunsenégő | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 100,000 Ft |
| 22 | PCR tisztító kitek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 250,000 Ft |
| 23 | Mágneses tisztítás | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 1,500,000 Ft |
| 24 | BOI vegyszer | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 150,000 Ft |
| 25 | Táptalaj | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 150,000 Ft |
| 26 | Fertőtlenítő és egyéb vegyszer | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 150,000 Ft |
| 27 | Köpenyek | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 150,000 Ft |
| 28 | Intellical elektróda kiegészítő | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 450,000 Ft |
| 29 | Agilent tapestation fogyóeszközök | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 10,000,000 Ft |
| 30 | qPCR fogyóeszköz | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 600,000 Ft |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| GeneTiCA Kereskedelmi és Szolgálató Korlátolt Felelősségű Társaság | 12,000,000 Ft | — |
| GeneTiCA Kereskedelmi és Szolgálató Korlátolt Felelősségű Társaság | 12,000,000 Ft | — |
| Nivo-Bio Kereskedelmi és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság | 12,000,000 Ft | — |
| BioTech Hungary Kereskedelmi, Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság | 12,000,000 Ft | — |
| "KROMAT" Műszerforgalmazó Kft. | 10,000,000 Ft | — |
| Biomedica Hungaria Orvostechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság | 10,000,000 Ft | — |
| Biomedica Hungaria Orvostechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság | 10,000,000 Ft | — |
| Biocenter Laboratóriumi Szolgáltató Kft. | 10,000,000 Ft | — |
| Biomedica Hungaria Orvostechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,500,000 Ft | — |
| BIOMARKER Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,500,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00044289-2025 · 22 January 2025
- OJS · 15/2025 · 22 January 2025