Laboratóriumi reagensek, vegyszerek, fogyóeszközök
Buyer: Nemzeti Közszolgálati Egyetem
- Published
- 14 April 2025
- Estimated value
- 2,619,815 Ft
- Place of performance
- Baja, HU331
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00242093-2025
- Reference
- 88008c0a-ae4b-40cd-bfa0-9d78c2d8ba08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) létrehozása a Kbt. 106. § -107. §-ban foglaltak szerint. Az NKE VTK szervezeti egységei, laboratóriumai működése feladatainak az RRF-2.3.1-21-2022-00008 projektben a kutatás folyamatos és rugalmas ellátásához szükséges speciális vegyszerek, reagensek, laboratóriumi fogyóanyagok és fogyóeszközök dinamikus rendszer keretében történő beszerzése. A DBR, mint sajátos beszerzési módszer alkalmazásának indoka, hogy a konkrét beszerzési igények felmerülésének időpontja és pontos mennyisége ajánlatkérő számára nem határozható meg előre a Kbt. által elvárt részletezettséggel, ugyanakkor a korábbi időszakok felhasználási adataiból és a pályázatokban tervezett költések volumenéből következtetve - a Kbt. 19.§ (1)-(3) bekezdése alapján - a közbeszerzési kötelezettség fennáll. A Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján Ajánlatkérő a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg teszi elérhetővé.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Fogyóeszköz 1 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 2,619,815 Ft |
| 2 | Vegyszer 2 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 866,000 Ft |
| 3 | Vegyszer 3 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 588,000 Ft |
| 4 | Vegyszer 4 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 208,200 Ft |
| 5 | Vegyszer 5 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 867,608 Ft |
| 6 | Fogyóeszköz és vegyszer 1 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 1,555,628 Ft |
| 7 | Fogyóeszköz és vegyszer 2 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 6,190,300 Ft |
Award criteria
- Price — Teljes nettó ajánlati ár (Nettó HUF)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó HUF)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| AKTIVIT Környezetvédelmi, Termelő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 6,286,320 Ft | — |
| AKTIV INSTRUMENT Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,470,440 Ft | — |
| AKTIVIT Környezetvédelmi, Termelő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,147,500 Ft | — |
| Diagnosticum Gyártó és Forgalmazó Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 2,280,388 Ft | — |
| Carl Zeiss Technika Kft. | 2,195,600 Ft | — |
| "KROMAT" Műszerforgalmazó Kft. | 2,049,720 Ft | — |
| VWR International Korlátolt Felelősségű Társaság | 1,749,393 Ft | — |
| Carl Zeiss Technika Kft. | 999,688 Ft | — |
| Diagnosticum Gyártó és Forgalmazó Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 998,000 Ft | — |
| Carl Zeiss Technika Kft. | 984,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00242093-2025 · 14 April 2025
- OJS · 73/2025 · 14 April 2025