Kutsu markkinavuoropuheluun / Alavesisäiliön rakentaminen Pyhäranta
Buyer: Pyhärannan kunta
- Published
- 21 August 2025
- Estimated value
- €340,000
- Place of performance
- Pyhäranta, FI1C1
- Lots
- 1
- Notice number
- 00547951-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
TÄMÄ EI OLE HANKINTAILMOITUS EIKÄ TARJOUSPYYNTÖ, VAAN KUTSU MARKKINAVUOROPUHELUUN Kutsu markkinavuoropuheluun Pyhärannan kunnanvirastolle keskiviikkona 3.9.2025 klo 10.00 alkaen osoitteeseen Lasikuja 6, 27320 Ihode. Järjestettävässä markkinavuoropuhelussa kunta kertoo tarkemmin hankkeesta ja sen toteutuksesta. Tilaisuudessa toimijat voivat esittää kysymyksiä hankkeesta. Tilaisuuden jälkeen toimittajilla on noin 14 vuorokautta aikaa esittää kunnalle indikatiivinen ehdotus sekä indikatiivinen hinta toimitusprojektista. Kunta päättää indikatiivisten ehdotusten pohjalta, minkä toimittajan kanssa neuvottelua jatketaan. Kunta tekee hankinnasta päätöksen suorahankintana, talousvesihuoltoa koskevan erityisalojen hankintalain perusteella.
Official publications
- TED · 00547951-2025 · 21 August 2025
- OJS · 159/2025 · 21 August 2025