Kutsu markkinavuoropuheluun / Alavesisäiliön rakentaminen Pyhäranta
Buyer: Pyhärannan kunta
- Published
- 6 February 2025
- Estimated value
- €340,000
- Lots
- 1
- Notice number
- 00081798-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
TÄMÄ EI OLE HANKINTAILMOITUS EIKÄ TARJOUSPYYNTÖ, VAAN KUTSU MARKKINAVUOROPUHELUUN. Kutsu markkinavuoropuheluun Pyhärannan kunnanvirastolle tiistaina 18.2.2025 klo 9.00 alkaen osoitteeseen Lasikuja 6, 27320 Ihode. Järjestettävässä markkinavuoropuhelussa kunta kertoo tarkemmin hankkeesta ja sen toteutuksesta. Tilaisuudessa toimijat voivat esittää kysymyksiä hankkeesta. Tilaisuuden jälkeen toimittajilla on noin 14 vuorokautta aikaa esittää kunnalle indikatiivinen ehdotus sekä indikatiivinen hinta toimitusprojektista. Kunta päättää indikatiivisten ehdotusten pohjalta , minkä toimittajan kanssa neuvottelua jatketaan. Kunta tekee hankinnasta päätöksen suorahankintana, talousvesihuoltoa koskevan erityisalojen hankintalain perusteella.
Official publications
- TED · 00081798-2025 · 6 February 2025
- OJS · 26/2025 · 6 February 2025