El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesAccelerated procedure

Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre

Buyer: Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja

Published
2 July 2025
Submission deadline
10 July 2025, 10:00
Place of performance
Szeghalom, HU332
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00427919-2025
Reference
88d43fcc-2055-4fb0-bad3-5ba22fc5a1d1
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szállítási szerződés az alábbi élelmiszerek beszerzésére 1. Zöldség: 54276 kg 2942 db és 2430 csomó, gyümölcs: 16479 kg, tojás 52 000 db, savanyúság: 2266 kg 2. Kenyér, pékárú 14875 kg, 304646 db, 3. Mirelit árú 34649 kg, 4. Húsárú: baromfi, hal: 17482 kg, 5. Szárazárú: 36640 kg, 56392 db, 11485 liter, 850 doboz 6. Húsárú: sertés és marha: 18666 kg 7. Tejtermék: 3933 kg, 86870 db, 42000 liter, 1350 doboz 8. Kényelmi termékek: 1970 kg 9. Töltelékárú: 8674 kg. A szerződés - valamennyi részajánlati kör tekintetében - az aláírás napjától számított 12 hónapig, vagy a mennyiségek kimerítésééig tart. Az ártáblázatban az egyes termékek esetében szereplő mennyiségek egy 1 éves időtartamra vetített tervezett mennyiségek. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlattételi felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Részle…

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zöldség, gyümölcs, tojás, savanyú
Szeghalom, HU332
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
2 Pékáru
Szeghalom, HU332
15610000 Productos de molinería
3 Mirelit áru
Szeghalom, HU332
15896000 Productos congelados
4 Hús: baromfi, hal
Szeghalom, HU332
15112000 Aves de corral
5 Szárazáru
Szeghalom, HU332
15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos
6 Hús: sertés, marha
Szeghalom, HU332
15111000 Carne de bovino
7 Tejtermék
Szeghalom, HU332
15500000 Productos lácteos
8 Kényelmi termékek
Szeghalom, HU332
15894000 Productos alimenticios elaborados
9 Töltelékárú
Szeghalom, HU332
15130000 Productos cárnicos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja