Különféle élelmiszerek beszerzése 2024-2025. évre
Buyer: Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja
- Published
- 13 June 2024
- Submission deadline
- 28 June 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00351316-2024
- Reference
- ca780d84-4f5c-4f57-a8e2-e30535859f83
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Szállítási szerződés az alábbi élelmiszerek beszerzésére 1. Zöldség 39 164 kg 3 043 db és 1 605 csomó, gyümölcs 6047 kg, tojás 25 500 db 2. Kenyér, pékárú 6 975 kg, 138 136 db, 3. Mirelit árú 16 433 kg, 4. Húsárú: baromfi, hal 9 055 kg, 5. Szárazárú 18 278 kg, 28 068 db, 5 363 l, 330 doboz 6. Húsárú: sertés és marha 9 209 kg 7. Tejtermék 2 071 kg, 29 625 db, 26 625 l, 563 doboz 8. Kényelmi termékek 1 188 kg 9. Töltelékárú 5 078 kg, A szerződés - valamennyi részajánlati kör tekintetében - az aláírás napjától számított 12 hónapig, vagy a mennyiségek kimerítésééig tart. Az ártáblázatban az egyes termékek esetében szereplő mennyiségek egy 1 éves időtartamra vetített tervezett mennyiségek. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlattételi felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata. Részletes leírás, specifikáció a …
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zöldség, gyümölcs | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | — |
| 2 | Pékáru | 15610000 Productos de molinería | — |
| 3 | Mirelit áru | 15896000 Productos congelados | — |
| 4 | Hús: baromfi, hal | 15112000 Aves de corral | — |
| 5 | Szárazáru | 15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos | — |
| 6 | Hús: sertés, marha | 15111000 Carne de bovino | — |
| 7 | Tejtermék | 15500000 Productos lácteos | — |
| 8 | Kényelmi termékek | 15894000 Productos alimenticios elaborados | — |
| 9 | Töltelékárú | 15130000 Productos cárnicos | — |
Award criteria
- Quality — Az élelmiszerek legalább 30 %-a a teljesítés helyétől számított 60 km-en belüli kis- és/vagy ős -termelőktől származik ?(Igen/Nem)
- Price — Nettó ajánlati ár összesen (HUF)
Official publications
- TED · 00351316-2024 · 13 June 2024
- OJS · 114/2024 · 13 June 2024
Other tenders from Szeghalom Város Önkormányzat Intézményműködtető Központja
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2025-2026. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2024-2025. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2024-2025. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2024-2025. évre
- Különféle élelmiszerek beszerzése 2024. év