Kombi vozila za prijevoz osoba
- Published
- 17 June 2024
- Submission deadline
- 16 July 2024, 09:00
- Estimated value
- €840,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00355047-2024
- Reference
- de39e94d-0d6a-4e34-aa13-bcf604b1279f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava kombi vozila za prijevoz osoba u skladu s tehničkom specifikacijom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — K1 - broj bodova ostvaren za razvijenost servisne mreže
- Quality — K2 - broj bodova ostvaren za jamstvo na vozilo
Official publications
- TED · 00355047-2024 · 17 June 2024
- OJS · 116/2024 · 17 June 2024