ΚΝ12/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
- Published
- 1 July 2024
- Submission deadline
- 23 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €493,788
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00388657-2024
- Reference
- 61a3329c-9e85-4712-8aa5-2ebd51f07f91
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98310000Servicios de lavado y limpieza en seco
Description
Υπηρεσίες «Πλυσίματος-Σιδερώματος του Ιματισμού»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00388657-2024 · 1 July 2024
- OJS · 126/2024 · 1 July 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων αλυσιδωτής αντίδρασης πολυμεράσης (PCR) με δωρεάν συνοδό εξοπλισμό, για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν.Θ. «Γ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ, ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…