«Κέντρα Ανάπτυξης Δεξιοτήτων και Απασχόλησης στις νησιωτικές περιφέρειες ΔΑΜ» (Βόρειου, Νότιου Αιγαίου και Κρήτης)
Buyer: Ελληνική Εταιρεία Συμμετοχών και Περιουσίας Α.Ε. (Ε.Ε.ΣΥ.Π. Α.Ε.)
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 5 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €16,573,807
- Place of performance
- Σάμος, EL412
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00776779-2025
- Reference
- aeb83c82-82a2-4e89-98c9-2e787c6c1f97
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79400000Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines
- 80500000Servicios de formación
- 80000000Servicios de enseñanza y formación
Description
Δημιουργία δικτύου ειδικών κέντρων, για την ενίσχυση και ενδυνάμωση του ανθρώπινου δυναμικού των πληττόμενων νησιών, για την ανάπτυξη νέων δεξιοτήτων και τη προσαρμογή σε νέα επαγγέλματα που συνδέονται με τις νέες παραγωγικές δραστηριότητες.
Award criteria
- Quality
- Price
Official publications
- TED · 00776779-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025
Other tenders from Ελληνική Εταιρεία Συμμετοχών και Περιουσίας Α.Ε. (Ε.Ε.ΣΥ.Π. Α.Ε.)
- ΠΥΠ για τη σύναψη συμφωνίας πλαίσιο για την επιλογή συμβούλου για «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΡΓΟΥ (PMO) ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΟΥ…
- Επιλογή Συμβούλου για την «Παροχή Υπηρεσιών Εξειδικευμένης Τεχνικής, Νομικής και Διοικητικής Ωρίμανσης Έργου στο πλαίσιο του Έργου…
- Επιλογή Συμβούλου για την «Παροχή Υπηρεσιών Εξειδικευμένης Τεχνικής, Νομικής και Διοικητικής Ωρίμανσης Έργου στο πλαίσιο του Έργου…
- REQUEST FOR PROPOSALS TO ACT AS TECHNICAL CONSULTANT TO THE HELLENIC REPUBLIC ASSET DEVELOPMENT FUND FOR THE PROVISION OF TECHNICAL…
- ΠΥΠ για τη σύναψη συμφωνίας πλαίσιο για την επιλογή συμβούλου για «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΡΓΟΥ (PMO) ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΟΥ…
- PRODIGEE - Project Development of Integrated Energy Efficiency Renovations
- PRODIGEE - Project Development of Integrated Energy Efficiency Renovations
- PRODIGEE - Project Development of Integrated Energy Efficiency Renovations
- Συμφωνία-Πλαίσιο για την ωρίμανση και υλοποίηση έργων αρμοδιότητας της Μονάδας Συμβάσεων Στρατηγικής Σημασίας της ΕΕΣΥΠ Α.Ε.
- Συμφωνία-Πλαίσιο για την ωρίμανση και υλοποίηση έργων αρμοδιότητας της Μονάδας Συμβάσεων Στρατηγικής Σημασίας της ΕΕΣΥΠ Α.Ε.