Keittiö- ja kattaustarvikkeet
Buyer: TeeSe Botnia Oy Ab
- Published
- 5 September 2024
- Place of performance
- FI195
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00532640-2024
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39220000Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering
- 39240000Cubertería
- 39311000Equipo ligero de catering
Description
TeeSe Botnia Oy Ab valmistelee keittiö- ja kattaustarvikkeiden kilpailutusta TeeSe Botnia Oy:n ja sen omistajayhteisöjen tarpeisiin. Tavoitteena on keittiö- ja kattaustarvikkeita koskevan puitejärjestelyn muodostaminen 3.2.2025 (tavoite) alkavalle toistaiseksi voimassa olevalle sopimuskaudelle. Hankinnan kohteena on mm. posliiniastiastot, aterimet, ruoankuljetusastiat sekä muut keittiö ja kattaustarvikkeet. Tämä ilmoitus ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö, vaan kyseessä on suunnitteluilmoitus. Tällä suunniteluilmoituksella tarkoituksena on tiedottaa markkinoita tulevasta kilpailutuksesta, kartoittaa hankinnasta kiinnostuneita alan toimijoita ja potentiaalisia tarjoajia sekä tarkastella hankintakokonaisuuden tarkoituksenmukaista kilpailutustapaa. Hankinnasta kiinnostuneet alan toimijat voivat halutessaan esittää vapaamuotoisia näkemyksiä, kysymyksiä ja muita kommentteja tulevaa kilpailutusta ja hankintakokonaisuutta koskien TeeSe Botnia Oy:n yhteyshenkilölle sähköpostitse osoitteeseen: pirjo.kekalainen@teese.fi. Näkemykset, kommentit, kysymykset ja esitykset tulevat ainoastaan hankinnan valmisteluryhmän käyttöön. Mahdolliset kommentit tms sekä yhteydenotot toivotaan pe …
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00532640-2024 · 5 September 2024
- OJS · 173/2024 · 5 September 2024