K2573 Könyvvizsgálói szolgáltatások beszerzése
Buyer: BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 9 September 2025
- Submission deadline
- 9 October 2025, 10:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00588586-2025
- Reference
- 3a9ac477-37b7-4e55-b469-e56a3dec833a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
K2573 Könyvvizsgálói szolgáltatások beszerzése BT-300 (További információk) mező folytatása: 27.) Ajánlattevőnek az ajánlata részeként nyilatkoznia szükséges, hogy a megelőző öt, mérlegfordulónappal lezárt üzleti év vonatkozásában nem indult büntetőeljárás az Ajánlattevő könyvvizsgálói tevékenységével összefüggésben az általa korlátozás nélkül auditált beszámolókkal kapcsolatban. 28.) Ajánlattevő ajánlata - többek között - érvénytelen, ha - a Kbt. 73.§. (1)-(2) foglalt okok valamelyike fennáll, - az ajánlatban nem kerül csatolásra a benyújtandó 1.a számú melléklet - az ajánlatba benyújtandó becsatolt 1.a számú mellékletben nem kerül minden tétel beárazásra, - az ajánlatba benyújtandó, árazott 1.a számú melléklet tartalmilag eltér az ajánlatkérő által kiadott Árazótábla tartalmától, - az ajánlatba benyújtandó becsatolt 1. a számú melléklet bármely tétele esetében az érték nem egész szám. Ajánlatkérő felhívja az Ajánlattevők figyelmét, hogy a mindösszesen Ajánlati Ár elemeit tartalmazó árazótáblában - az 1/a. mellékletben - a 0 Ft egységár megajánlás adott esetben az ajánlat érvénytelenségét eredményezheti. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben az 1 /a. sz. melléklet egys…
Award criteria
- Quality — Minőségi szempont 1. Az ajánlati felhívás M2.1) pontja szerinti szakember (releváns oktatási és szakmai képesítések pont) vonatkozásában az előírt tapasztalaton felüli többlet szakmai tapasztalat…
- Quality — Minőségi szempont 2. Az ajánlati felhívás M2.2) pontja szerinti szakember (releváns oktatási és szakmai képesítések pont)vonatkozásában az előírt tapasztalaton felüli többlet szakmai tapasztalat…
- Quality — Minőségi szempont 3.: A tanácsadói szolgáltatás (konzultáció, azaz rendelkezésre állás - írásos igénybejelentés esetén) esetében meghatározott 5 munkanapos „reagálási” határidő csökkentésének mértéke…
- Price — 1/a sz. melléklet (árazótábla) alapján képzett mindösszesen nettó érték egész számban megadva
Official publications
- TED · 00588586-2025 · 9 September 2025
- OJS · 172/2025 · 9 September 2025
Other tenders from BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- K26109 Hulladékgyűjtő konténerek beszerzése
- K25185 Szerémi úti távhő-elosztóvezeték tervezése
- K2460 Munkaruha, védőruha, védőlábbeli, védőeszköz
- K2307 Hulladéklerakó depónia gáz rendszer karbant.
- K2529 – Leltározási szoftver beszerzés
- K2573/2 Könyvvizsgálói szolgáltatások beszerzése
- K2535 Növényvédelmi kertészeti tevékenységek
- K2568 Fűnyírógép beszerzése és szervizelése
- K25102 Növény, dísznövény szaporítóanyag besz.
- K2553 Munkaruha beszerzése a FŐKERT részére