K2573/2 Könyvvizsgálói szolgáltatások beszerzése
Buyer: BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 29 January 2026, 10:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00860883-2025
- Reference
- 3ee79f74-f1ed-4db1-9e84-653d3abab91b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
K2573/2 Könyvvizsgálói szolgáltatások beszerzése BT-300 (További információk) mező folytatása: 26.) A nyertes Ajánlattevőnek/Könyvvizsgálónak rendelkeznie kell a szerződéskötés időpontjában a szerződés teljes időtartamára Magyar Könyvvizsgálói Kamaráról, a könyvvizsgálói tevékenységről, valamint a könyvvizsgálói közfelügyeletről szóló 2007. évi LXXV. törvény (a továbbiakban: Kkt.) 40/A. §-a alapján könyvvizsgálatra vonatkozó felelősségbiztosítással, amelynek biztosítási összege eléri az 500 millió forintot. A felelősségbiztosításról szóló kötvényt a szerződéseskötés időpontjáig be kell nyújtania nyertes Ajánlattevőnek Ajánlatkérő részére. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kell, hogy az előírt felelősségbiztosítással nyertessége esetén a szerződéskötés időpontjában rendelkezni fog. Az előírtaknak megfelelő, érvényes felelősségbiztosítás meglétének hiánya a szerződéskötéstől való visszalépést jelenti a Kbt. 131. § (4) bekezdése alapján. Nyertes ajánlattevő a szerződés teljesítésének időtartama alatt köteles az előírt felelősségbiztosítással rendelkezni. Ajánlattevő erre vonatkozó nyilatkozatát az ajánlat részeként köteles benyújtani. 27.) Ajánlattevőnek az ajánlata részeként ny…
Award criteria
- Quality — Minőségi szempont 1. Az ajánlati felhívás M2.1) pontja szerinti szakember (releváns oktatási és szakmai képesítések pont) vonatkozásában az előírt tapasztalaton felüli többlet szakmai tapasztalat…
- Quality — Minőségi szempont 2. Az ajánlati felhívás M2.2) pontja szerinti szakember (releváns oktatási és szakmai képesítések pont) vonatkozásában az előírt tapasztalaton felüli többlet szakmai tapasztalat…
- Quality — Minőségi szempont 3.: A tanácsadói szolgáltatás (konzultáció, azaz rendelkezésre állás - írásos igénybejelentés esetén) esetében meghatározott 5 munkanapos „reagálási” határidő csökkentésének mértéke…
- Price — 1/a sz. melléklet (árazótábla) alapján képzett mindösszesen nettó érték egész számban megadva
Official publications
- TED · 00860883-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025
Other tenders from BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- K26109 Hulladékgyűjtő konténerek beszerzése
- K25185 Szerémi úti távhő-elosztóvezeték tervezése
- K2460 Munkaruha, védőruha, védőlábbeli, védőeszköz
- K2307 Hulladéklerakó depónia gáz rendszer karbant.
- K2529 – Leltározási szoftver beszerzés
- K2535 Növényvédelmi kertészeti tevékenységek
- K2568 Fűnyírógép beszerzése és szervizelése
- K25102 Növény, dísznövény szaporítóanyag besz.
- K2553 Munkaruha beszerzése a FŐKERT részére
- K2554 motoros szabályozószelepek tart. alk. besz.