El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzése

Buyer: DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság

Published
13 December 2024
Submission deadline
14 January 2025, 14:00
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00765767-2024
Reference
dfa07fde-0632-4348-ba17-d65b7bfe24eb
Official source
Official source

CPV codes

Description

JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzése adásvételi szerződés keretében. Részletesen: KD és Műszaki leírás Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ; Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R./Kr. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr., Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.

Award criteria

Official publications

Other tenders from DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság