El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Zöldfelületfenntartás Debrecen reptér területén

Buyer: DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság

Published
26 May 2025
Submission deadline
4 June 2025, 15:00
Place of performance
Debrecen, HU321
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00336699-2025
Reference
03d1e186-ef52-4eec-8998-82caf3e2bdb5
Official source
Official source

CPV codes

Description

Zöldfelületfenntartás Debrecen reptér területén Részletesen: KD és Műszaki leírás Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ; Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R./Kr. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr., Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.

Award criteria

Official publications

Other tenders from DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság