Jednokratni testeri za detekciju droga
- Published
- 10 December 2024
- Submission deadline
- 7 January 2025, 11:00
- Estimated value
- €175,200
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00755197-2024
- Reference
- f60943e6-ecf2-4551-8676-39ce04a8bb3f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Jednokratni testeri za detekciju droga
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kriterij za odabir ponude u ovom postupku javne nabave je ekonomski najpovoljnija ponuda !!! Nakon odabira ponuditelja čije su ponude prihvatljive, odabire se ekonomski najpovoljnija ponuda, tj.…
Official publications
- TED · 00755197-2024 · 10 December 2024
- OJS · 240/2024 · 10 December 2024