Javno naročilo šolskih prevozov OŠ Frana Metelka
Buyer: OBČINA ŠKOCJAN
- Published
- 18 July 2025
- Submission deadline
- 18 August 2025, 12:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00470810-2025
- Reference
- 2e0b4cd6-6ec9-4683-a564-475282032383
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60112000Servicios de transporte por la vía pública
Description
Javno naročilo šolskih prevozov OŠ Frana Metelka
Award criteria
- Price — najnižja skupna ponudbena vrednost za celotno predvideno obdobje prevoza otrok
- Quality — sklenjena kolektivna pogodba na ravni podjetja
Official publications
- TED · 00470810-2025 · 18 July 2025
- OJS · 136/2025 · 18 July 2025