Javno naročilo šolskih prevozov OŠ Frana Metelka
Buyer: OBČINA ŠKOCJAN
- Published
- 17 June 2025
- Submission deadline
- 7 July 2025, 12:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00388768-2025
- Reference
- 0b0ff933-b572-49d5-b859-15c520d9d87d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60112000Servicios de transporte por la vía pública
Description
Javno naročilo šolskih prevozov OŠ Frana Metelka
Award criteria
- Price — Ponudbene cene v EUR brez DDV
- Quality — Ponudnik, ki ima in ponudbi predloži dokazilo o sklenjeni kolektivni pogodbi na ravni podjetja prejme 10 točk, ponudnik, ki tega nima ali ponudbi ne predloži dokazila, prejme 0 točk.
Official publications
- TED · 00388768-2025 · 17 June 2025
- OJS · 114/2025 · 17 June 2025