Jaunimo finansinio raštingumo ir sąmoningumo ugdymo kampanijos ir viešinimo paslaugų viešasis pirkimas (seno CVP IS Nr. 723605)
Buyer: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Published
- 4 December 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €388,454
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00741198-2024
- Reference
- 0203c1bb-cdc2-46cb-bc90-c687896ad55b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79416000Servicios de relaciones públicas
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-17 paskelbto pirkimo Nr. 723605 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/766167?B=PPO Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00741198-2024 · 4 December 2024
- OJS · 236/2024 · 4 December 2024
Other tenders from Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis pirkimas
- Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU modernizavimo ir…
- Kompiuterinės ir programinės įrangos viešasis pirkimas
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemio ( i.KON) rizikos analizės modulio plėtros paslaugų viešasis pirkimas
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…