„Извършване на проучване на удовлетвореността на ползвателите на пътища“
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 19 March 2025
- Submission deadline
- 7 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 186,667 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00178788-2025
- Reference
- 7bea8ae6-f14c-46a9-adca-991b2d359042
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79311000Servicios de estudios
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е: „Извършване на проучване на удовлетвореността на ползвателите на пътища“. В рамките на обхвата на обществената поръчка Изпълнителят следва да изпълни следните задачи: А) Задача 1 Дизайн на проучването: А1) Изпълнителят трябва да разработи методология и план за администриране на проучването. Посредством пилотно проучване в една от административните области трябва да бъдат решени следните ключови методологически въпроси: метод за събиране на данни (по пощата, чрез телефонна анкета, по интернет); норма на отклик; данни, които трябва да бъдат събрани; формат на данните. През първия месец от своята работа Изпълнителят трябва да сформира фокусна група, която да разгледа някои или всички тези въпроси преди започване на проучването, като по този начин провери ефективността на анкетната форма и използваната методология. А2) Изпълнителят трябва да разработи подходящи показатели за измерване на специфични атрибути, свързани с нагласите и цялостната удовлетвореност на ползвателите (В Приложение № 1 към Техническата спецификация е предоставен списък от показатели, използвани в други страни). А3) Изпълнителят следва да работи заедно с Възложителя и еки…
Award criteria
- Price — 1. Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най - изгодната оферта. Икономически най - изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най – ниска цена“ по чл. 70,…
Official publications
- TED · 00178788-2025 · 19 March 2025
- OJS · 55/2025 · 19 March 2025