IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE STADIONA KRANJČEVIĆEVA
Buyer: GRAD ZAGREB
- Published
- 17 December 2024
- Submission deadline
- 16 January 2025, 09:00
- Estimated value
- €35,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00770695-2024
- Reference
- 766c40a7-9c6d-4aa2-8ded-cb6d02835323
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45454000Trabajos de reestructuración
Description
Opis: Grad Zagreb proveo je postupak javne nabave za izradu projektne dokumentacije i ishođenje građevinske dozvole za rekonstrukciju stadiona te je sklopljen Ugovor o izradi glavnog i izvedbenog projekta rekonstrukcije stadiona u Kranjčevićevoj ulici sa tvrtkom Sirrah - projekt d.o.o. iz Osijeka. Sukladno sklopljenom ugovoru, izrađen je glavni i izvedbeni projekt rekonstrukcije stadiona. Sukladno izrađenoj dokumentaciji, predmet nabave je izvođenje radova rekonstrukcije stadiona, smještenog na k.č. 785/1, k.o. Trešnjevaka Nova, u Zagrebu. Cilj rekonstrukcije nogometnog stadiona je osiguravanje uvjeta za neophodno funkcionalno i oblikovno poboljšanje građevine, odnosno dovršenje građevine, te za klasifikaciju sportske građevine kao stadion UEFA 4. kategorije. Unutar promatrane lokacije planirana je rekonstrukcija stadiona s tribinama kapaciteta 11.163 gledatelja na sjedećim natkrivenim mjestima. Dimenzije glavnog terena će biti 105x68m, što zadovoljava kriterije UEFE, te HNS-a za licenciranje stadiona. Teren je već izveden i predviđena je njegova rekonstrukcija. Također, predviđena je izgradnja internih cesta, pješačkih površina i parkirališta. Prostorom ispred stadiona dominira tr…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Detaljno opisano u prilogu Kriterij za odabir ponude
Official publications
- TED · 00770695-2024 · 17 December 2024
- OJS · 245/2024 · 17 December 2024