Izvedba storitev higiene in zdravstvene ekologije v UKC Maribor
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 8 April 2025
- Submission deadline
- 9 May 2025, 11:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00226825-2025
- Reference
- 7d5452c5-492e-42a9-947a-d4e34852a633
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Predmet javnega naročila je izvedba storitev higiene in zdravstvene ekologije v UKC Maribor. Javno naročilo je razdeljeno na sledeče sklope: SKLOP 1 Spremljanje zdravstvene ustreznosti in skladnosti pitne vode, SKLOP 2 Spremljanje varnosti živil, SKLOP 3 Spremljanje ustreznosti dializnih vod, SKLOP 4 Izvedba dejavnosti dezinsekcije, SKLOP 5 Izvedba dejavnosti deratizacije, SKLOP 6 Izvedba obratovalnega monitoringa odpadnih vod (OV) in SKLOP 7 Izvedba dejavnosti dezinfekcije pitne vode na interni vodovodni napeljavi.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Spremljanje zdravstvene ustreznosti in skladnosti pitne vode | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
| 2 | Spremljanje varnosti živil | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
| 3 | Spremljanje ustreznosti dializnih vod | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
| 4 | Izvedba dejavnosti dezinsekcije | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
| 5 | Izvedba dejavnosti deratizacije | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
| 6 | Izvedba obratovalnega monitoringa odpadnih vod (OV) | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
| 7 | Izvedba dejavnosti dezinfekcije pitne vode na interni vodovodni napeljavi | 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza | — |
Award criteria
- Price — Najnižja končna vrednost ponudbe za posamezni sklop v EUR brez DDV.
Official publications
- TED · 00226825-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- Odstranjevanje in obdelava odpadkov
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO