Izvajanje zavarovalnih storitev
Buyer: KOCEROD, družba za ravnanje z odpadki d.o.o.
- Published
- 1 October 2025
- Submission deadline
- 5 November 2025, 11:00
- Estimated value
- €336,000
- Place of performance
- SI033
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00642254-2025
- Reference
- ca015054-1b78-4448-b379-19f192f5813b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66000000Servicios financieros y de seguros
Description
Predmet javnega naročila je izvajanje storitev zavarovanja premoženja, premoženjskih interesov in zavarovanja vozil naročnika za obdobje od 1. 1. 2026 do 31. 12. 2028.
Award criteria
- Price — Naročnik bo javno naročilo oddal ponudniku, ki bo izpolnjeval zahteve naročnika, navedene v razpisni dokumentaciji ter bo oddal ekonomsko najugodnejšo ponudbo po merilu: najnižja skupna ponudbena…
Official publications
- TED · 00642254-2025 · 1 October 2025
- OJS · 188/2025 · 1 October 2025
Other tenders from KOCEROD, družba za ravnanje z odpadki d.o.o.
- Prevzem, odvoz in nadaljnja obdelava gorljivih odpadkov s klas. št. 19 12 12 za leto 2026
- Dobava električne energije z deležem električne energije iz obnovljivih virov energije (OVE) in/ali soproizvodnjo električne energije z…
- Dobava električne energije z deležem električne energije iz obnovljivih virov energije (OVE) in/ali soproizvodnjo električne energije z…
- Dobava električne energije z deležem električne energije iz obnovljivih virov energije (OVE) in/ali soproizvodnjo električne energije z…
- Prevzem in predelava RDF-a proizvedenega iz lahke frakcije po mehansko-biološki obdelavi mešanih komunalnih odpadkov ter lahke frakcije po…
- Prevzem in predelava RDF-a proizvedenega iz lahke frakcije po mehansko-biološki obdelavi mešanih komunalnih odpadkov ter lahke frakcije po…
- Prevzem in predelava RDF-a proizvedenega iz lahke frakcije po mehansko-biološki obdelavi mešanih komunalnih odpadkov ter lahke frakcije po…
- Predmet javnega naročila: Prevzem in obdelava lahke frakcije s klas. št. 19 12 12« za leto 2025.
- Predmet javnega naročila: Prevzem in obdelava lahke frakcije s klas. št. 19 12 12« za leto 2025.
- Prevzem in obdelava lahke frakcije s klas. št. 19 12 12