Izvajanje delovnih terapij, specialnih obravnav in specializiranih delovnih terapij za zaprte osebe ter programov nacionalnih poklicnih kvalifikacij in tečajev za pripornike in mladoletnike v okviru projekta »razvoj kompetenc zaprtih oseb«
Buyer: MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Published
- 22 April 2025
- Submission deadline
- 15 May 2025, 10:00
- Estimated value
- €961,996
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00258477-2025
- Reference
- d43e7782-e32d-41d0-a479-41a6c932fb33
- Official source
- Official source
CPV codes
- 80000000Servicios de enseñanza y formación
- 80400000Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza
- 80521000Servicios de programación de la formación
- 80531200Servicios de formación técnica
- 80340000Servicios de educación especial
Description
Predmet javnega naročila je izvajanje delovnih terapij, specialnih obravnav in specializiranih delovnih terapij za zaprte osebe ter programov nacionalnih poklicnih kvalifikacij (v nadaljevanju NPK) in tečajev za pripornike in mladoletnike v okviru projekta »Razvoj kompetenc zaprtih oseb« v zavodih za prestajanje kazni zapora in prevzgojnem domu. Naročilo se izdaja v okviru potrjene operacije »Razvoj delovnih kompetenc zaprtih oseb«, ki se delno financira s pomočjo Evropske Unije, in sicer iz Evropskega socialnega sklada plus (ESS+). Operacijo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada plus (ESS+) in Republika Slovenija. Operacija se izvaja v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji, cilja politike CP4: Bolj socialna in vključujoča Evropa za izvajanje evropskega stebra socialnih pravic, prednostne naloga PN7: Dolgotrajna oskrba in zdravje ter socialna vključenost in specifičnega cilja ESO 4.12: Spodbujanje socialnega vključevanja oseb, izpostavljenih tveganju revščine ali socialni izključenosti, vključno z najbolj ogroženimi osebami in otroki«.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ZPKZ Dob | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 2 | ZPKZ Ig | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 3 | ZPMZKZ Celje | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 4 | PD Radeče | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 5 | ZPKZ Koper | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 6 | ZPKZ Ljubljana | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 7 | ZPKZ Maribor | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
| 8 | specialne delovne terapije za vse lokacije | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
Award criteria
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
- Price — Opisano v razpisni dokumentaciji.
Official publications
- TED · 00258477-2025 · 22 April 2025
- OJS · 78/2025 · 22 April 2025
Other tenders from MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- DOBAVA MATERIALA ZA MIZARSKE DELAVNICE IN VRT ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper - oddelek Nova Gorica
- IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ IN USPOSABLJANJ V OKVIRU PROJEKTA S KRATKIM NAZIVOM »IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ ZA OSEBE NA PRESTAJANJU ZAPORNE KAZNI«
- JAVNO NAROČILO ZA NAKUP SISTEMOV ZA ODKRIVANJE IN IDENTIFIKACIJO PREPOVEDANIH DROG, ZDRAVIL TER DRUGIH NADZOROVANIH SNOVI V OKVIRU…
- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAPRTE OSEBE V OKVIRU PROJEKTA »RAZVOJ KOMPETENC ZAPRTIH OSEB« ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA DOB PRI MIRNI…
- IZVAJANJE STORITEV S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU ZA UPRAVO REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Izvajanje specializirane delovno-terapevtske delavnice (radijska delavnica) v okviru projekta "Razvoj kompetenc zaprtih oseb"
- DOBAVA PERUTNINSKEGA IN PURANJEGA MESA ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Dobava športne opreme za zavode za prestajanje kazni zapora in prevzgojni dom
- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAPRTE OSEBE V OKVIRU PROJEKTA »RAZVOJ KOMPETENC ZAPRTIH OSEB« ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA MARIBOR (Z…