Izrada idejnog urbanističko - arhitektonskog rješenja tržnice i polivalentnog centra u Koprivnici
Buyer: GRAD KOPRIVNICA
- Published
- 16 May 2024
- Submission deadline
- 2 July 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00290843-2024
- Reference
- 195853c5-6d18-4597-8240-73b7c8c2901c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71200000Servicios de arquitectura y servicios conexos
Description
Natječaj se provodi u skladu s glavom II. člancima 327.-331. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/2016, 114/2022 – dalje u tekstu: ZJN) te ostalim odredbama ZJN koje se primjenjuju na Natječaj te odredbama Pravilnika o natječajima s područja arhitekture, urbanizma, unutarnjeg uređenja i uređenja krajobraza (NN 85/14). Cilj natječaja je odabir najboljeg urbanističko-arhitektonskog rješenja Tržnice i Polivalentnog centra u Koprivnici
Award criteria
- Quality — Pored usklađenosti rada s uvjetima raspisa, u pogledu sadržaja i obveznih priloga, pri ocjenjivanju radova Ocjenjivački sud valorizirat će radove u skladu sa sljedećim kriterijima: - jasnoća ideje…
Official publications
- TED · 00290843-2024 · 16 May 2024
- OJS · 95/2024 · 16 May 2024