„Изработване и доставка на рекламни материали за осем обекта на Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027"
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 26 January 2026, 23:59
- Estimated value
- 65,725 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00860957-2025
- Reference
- ebe13cf3-1e4b-477d-996c-1990cf1352d5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 22460000Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales
- 39294100Productos de información y promoción
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Изработване и доставка на рекламни материали за осем обекта на Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027: Обособена позиция № 1: Път ІІ-53 „Ямбол-Средец“, участък „Обходен път на гр. Ямбол юг от км 147+824.90 до км 148+890.35“, Етап I; Обособена позиция № 2: Основен ремонт на път III-868 „Рудозем-Смолян от км 0+000 до км 20+108 и от км 20+190 до км 22+012“; Обособена позиция № 3: Основен ремонт на път II-11 „Граница ОПУ-Видин – Лом – Граница ОПУ-Враца от км 23+167 до км 46+880 и от км 49+691 до км 78+820“ и „Път II-11 „Мизия – Оряхово - Крушовене“, участък „Обход на град Оряхово от км 0+000 до км 8+770“; Обособена позиция № 4: Основен ремонт на път III-213 "Айдемир - Силистра – Калипетрово от км 0+000 до км 14+880"; Обособена позиция № 5: Основен ремонт за подобряване организацията на движение на улица „33-ти Свищовски полк“ гр. Свищов /Републикански път II-52/ от км 49+310 до км 50+400; Обособена позиция № 6: Реконструкция на път ІІІ-514 от Северен обходен път на гр. Горна Оряховица (км 37+790) до кръстовище на ул.„Св. Княз Борис I“ с ул. „19 Февруари“ в гр. Горна Оряховица (км 42+642) и Реконструкция на републикански път III-5003 (Полс…
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Път ІІ-53 „Ямбол-Средец“, участък „Обходен път на гр. Ямбол юг от км 147+824.90 до км 148+890.35“, Етап I | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 8,528 лв. |
| 2 | Основен ремонт на път III-868 „Рудозем-Смолян от км 0+000 до км 20+108 и от км 20+190 до км 22+012“ | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 8,869 лв. |
| 3 | Основен ремонт на път II-11 „Граница ОПУ-Видин – Лом – Граница ОПУ-Враца от км 23+167 до км 46+880 и от км 49+691 до км 78+820“ и „Път II-11 „Мизия – Оряхово - Крушовене“, участък „Обход на град Оряхово от км 0+000 до км 8+770“ | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 14,948 лв. |
| 4 | Основен ремонт на път III-213 "Айдемир - Силистра – Калипетрово от км 0+000 до км 14+880" | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 8,906 лв. |
| 5 | Основен ремонт за подобряване организацията на движение на улица „33-ти Свищовски полк“ гр. Свищов /Републикански път II-52/ от км 49+310 до км 50+400 | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 8,833 лв. |
| 6 | Реконструкция на път ІІІ-514 от Северен обходен път на гр. Горна Оряховица (км 37+790) до кръстовище на ул.„Св. Княз Борис I“ с ул. „19 Февруари“ в гр. Горна Оряховица (км 42+642) Продължава в раздел Допълнителна информация(BT-300-Lot) | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 2,454 лв. |
| 7 | Път III-2903 „гр. Генерал Тошево - с. Къпиново - с. Изворово - с. Красен - с. Росица - с. Лозница“ от км 0+000 до км 11 +770 и Път III-2904 "с. Захари Стояново - с. Дуранкулак" от км 0+000 до км 17+772 | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 2,454 лв. |
| 8 | „Основен ремонт на републикански път II-11 (о. п. Видин – Димово) – Симеоново – Ботево – Арчар – Граница Монтана от км 0+000 до км 9+990“ | 22460000 Material de publicidad comercial, catálogos comerciales y manuales | 10,734 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерий за възлагане „най-ниска цена”, по реда на чл.70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Под „най-ниска цена“ се…
Official publications
- TED · 00860957-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025