Изграждане на Многофункционална спортна зала в гр. Пещера
Buyer: ОБЩИНА ПЕЩЕРА
- Published
- 22 December 2025
- Estimated value
- 11,000,000 лв.
- Place of performance
- Пещера, BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00852599-2025
- Reference
- 03a5d19d-52a8-4896-9023-3e101d5fc877
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45212225Trabajos de construcción de polideportivos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка предвижда изпълнение на строително-монтажни работи по изграждане на Многофункционална спортна зала в гр. Пещера, разпределена по етапи, както следва: - Етап 1: „Изграждане на закрит плувен басейн, паркинг и ограда“; - Етап 2: „Изграждане на многофункционална спортна зала и паркинг“ - Етап 3: „Изграждане на външни игрища, паркинг и благоустрояване на прилежащи зелени площи“; За обекта има издадено Разрешение за строеж № 02 от 10.01.2024 г., на Главен архитект на Община Пещера, влязло в сила на 25.01.2024 г. Съгласно чл. 137, ал.1, т.3 от ЗУТ, обектът е трета категория. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“ и инвестиционния проект, неразделна част от документацията за участие.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерий за възлагане – „най-ниска цена“, съгласно чл.70, ал.2, т.1 от ЗОП. На първо място се класира…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Делчев Инженеринг ООД | 10,998,170 лв. | — |
Official publications
- TED · 00852599-2025 · 22 December 2025
- OJS · 246/2025 · 22 December 2025