Изграждане на Многофункционална спортна зала в гр. Пещера
Buyer: ОБЩИНА ПЕЩЕРА
- Published
- 10 October 2025
- Submission deadline
- 23 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 11,000,000 лв.
- Place of performance
- BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00664845-2025
- Reference
- 03a5d19d-52a8-4896-9023-3e101d5fc877
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45212225Trabajos de construcción de polideportivos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка предвижда изпълнение на строително-монтажни работи по изграждане на Многофункционална спортна зала в гр. Пещера, разпределена по етапи, както следва: - Етап 1: „Изграждане на закрит плувен басейн, паркинг и ограда“; - Етап 2: „Изграждане на многофункционална спортна зала и паркинг“ - Етап 3: „Изграждане на външни игрища, паркинг и благоустрояване на прилежащи зелени площи“; За обекта има издадено Разрешение за строеж № 02 от 10.01.2024 г., на Главен архитект на Община Пещера, влязло в сила на 25.01.2024г. Съгласно чл. 137, ал.1, т.3 от ЗУТ, обектът е трета категория. ЗП ЕТАП I - 1241.85 м2 РЗП ЕТАП I - 1777.50 м2 ЗП ЕТАП II - 1237.70 м2 РЗП ЕТАП II - 1596.85 м2 Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“ и инвестиционния проект, неразделна част от документацията за участие.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерий за възлагане – „най-ниска цена“, съгласно чл.70, ал.2, т.1 от ЗОП. На първо място се класира…
Official publications
- TED · 00664845-2025 · 10 October 2025
- OJS · 195/2025 · 10 October 2025