Izgradnja zgrade Osnovne škole Ane Katarine Zrinski Retkovci
- Published
- 26 November 2025
- Submission deadline
- 5 December 2025, 10:00
- Estimated value
- €4,840,100
- Place of performance
- HR026
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00783370-2025
- Reference
- 1eeb1a0a-96cb-4966-bbb7-eb7232cfc509
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45214210Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria
Description
Izgradnja nove zgrade Osnovne škole Ane Katarine Zrinski Retkovci. Naručitelj će u ovom postupku javne nabave primijeniti pravila koja vrijede za nabavu velike vrijednosti.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao jedan od kriterija Naručitelj određuje trajanje jamstvenog roka za otklanjanje nedostataka od dana potpisivanja Zapisnika o primopredaji. Jamstveni rok označava vremensko razdoblje u kojem…
Official publications
- TED · 00783370-2025 · 26 November 2025
- OJS · 228/2025 · 26 November 2025