Izgradnja sustava javnog navodnjavanja Čarsko polje
- Published
- 19 December 2025
- Submission deadline
- 22 January 2026, 10:00
- Estimated value
- €11,648,100
- Place of performance
- HR037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00847979-2025
- Reference
- 2028327d-702c-4d7c-9f8f-7359e11ee9ae
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45232120Trabajos de regadío
Description
Izgradnja sustava javnog navodnjavanja Čarsko polje a koja uključuje građenje građevine infrastrukturne namjene vodno-gospodarskog sustava (građevina u sustavu vodovoda), 2.a skupine. Detaljan opis predmeta nabave definiran je Prilogom 1-Projektna dokumentacija i pripadajućim troškovnikom iz priloga ove Dokumentacije o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Minimalno trajanje jamstvenog roka za izvedene radove iznosi 24 mjeseca. Opseg jamstva definiran je u članku 24. prijedloga ugovora o javnoj nabavi, koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi…
Official publications
- TED · 00847979-2025 · 19 December 2025
- OJS · 245/2025 · 19 December 2025