„Изготвяне на формуляр за кандидатстване за финансиране на проект „АМ „Европа“ от км 15+500 до км 48+903 – Фаза 2“ по Програма „Транспортна свързаност 2021-2027“
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 30 May 2025
- Estimated value
- 100,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00349550-2025
- Reference
- 6a6e397d-3b7d-4522-8a7d-f4ae6c81b4a5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72316000Servicios de análisis de datos
Description
1. Предмет на настоящата обществена поръчка е: Изготвяне на формуляр за кандидатстване за финансиране на проект „АМ „Европа“ от км 15+500 до км 48+903 - Фаза 2“ по Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027. Проектът е включен в Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027 г., като Агенция „Пътна инфраструктура е бенефициент по Програмата. В този смисъл, цел на обществената поръчка е Агенция „Пътна инфраструктура“ да избере изпълнител, на който да възложи изработването на Формуляр за кандидатстване за финансиране, заедно с необходимата прилежаща документация за проект „АМ „Европа“ от км 15+500 до км 48+903 - Фаза 2“, съгласно изискванията на: - Регламент (ЕС) 2021/1060 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2021 година за установяване на общоприложимите разпоредби за Европейския фонд за регионално развитие, Европейския социален фонд плюс, Кохезионния фонд, Фонда за справедлив преход и Европейския фонд за морско дело, рибарство и аквакултури, както и на финансовите правила за тях и за фонд „Убежище, миграция и интеграция“, фонд „Вътрешна сигурност“ и Инструмента за финансова подкрепа за управлението на границите и визовата политика; - Политиката на Съюза в областта на околна…
Award criteria
- Price — 1. Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най - изгодната оферта“. Икономически най - изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най – ниска цена“ по чл.…
Official publications
- TED · 00349550-2025 · 30 May 2025
- OJS · 103/2025 · 30 May 2025