„Изготвяне на екологична оценка на Средносрочната оперативна програма за изпълнение на Стратегията за развитие на пътната инфраструктура в Република България 2024-2030 г.“
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 19 March 2025
- Submission deadline
- 8 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 200,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00175523-2025
- Reference
- e166ad9a-5aeb-4502-8b9f-5c88d2429b09
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90710000Gestión medioambiental
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е: „Изготвяне на екологична оценка на Средносрочната оперативна програма за изпълнение на Стратегията за развитие на пътната инфраструктура в Република България 2024-2030 г.“. (наричани за краткост по-долу Стратегията и Средносрочната оперативна програма) Целта на обществената поръчка е да бъде определен изпълнител и да се сключи договор с него за изготвяне на Екологична оценка на Стратегията и средносрочната оперативна програма. Изпълнителят трябва да изпълни всички дейности, които да гарантират цялостното изпълнение на поръчката, в съответствие с Техническата спецификация (Приложение № 2 към настоящата документация) и Договорните условия. Кратко описание: Изготвянето на екологична оценка (ЕО) на проекта на Стратегията и Средносрочната оперативна програма обхваща оценка на очакваните въздействия при изпълнението на Стратегията и Средносрочната оперативна програма върху околната среда и човешкото здраве, в съответствие с определените цели, приоритети и дейности. Изпълнителят следва да изготви необходимата документация по процедурата за ЕО на Стратегията и Средносрочната оперативна програма, в т.ч. да изготви Доклад за оценка на съвместимост…
Award criteria
- Quality — Техническо предложение „ТП“ – изчислява се по формулата: ТП = (ПКП оф / ПКП макс) x 40 Където: Показател „Професионална компетентност на персонала“ (ПКП) е оценка на специфичния професионален…
- Price — Ценово предложение „ЦП” – изчислява се по формулата: ЦП = (ЦПмин / ЦПоф) x 60 Където: ЦПмин – най – ниската предложена цена; ЦПоф –оценяваното предложение по този показател; Максималният брой…
Official publications
- TED · 00175523-2025 · 19 March 2025
- OJS · 55/2025 · 19 March 2025