Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти на Община Вълчи дол
Buyer: ОБЩИНА ВЪЛЧИ ДОЛ
- Published
- 28 July 2025
- Submission deadline
- 25 August 2025, 23:59
- Estimated value
- 791,410 лв.
- Place of performance
- BG331
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00490246-2025
- Reference
- c7d12f26-2f38-485f-8e16-442129f2fb5a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти на община Вълчи дол, по две обособени позиции: Обособена позиция №1: „Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за улично осветление на територията на община Вълчи дол", за срок от 24 месеца Обособена позиция №2: „Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти собственост на Община Вълчи дол", за срок от 24 месеца. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в „Техническата спецификация”, неразделна част от документацията за участие в обществената поръчка.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за улично осветление на територията на община Вълчи дол | 09310000 Electricidad | 343,620 лв. |
| 2 | Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти собственост на Община Вълчи дол | 09310000 Electricidad | 447,790 лв. |
Award criteria
- Price — На първо място се класира участникът, предложил най-ниска търговска надбавка за 1 MWh електроенергия, измежду допуснатите до класиране оферти. Търговската надбавка за 1 MW/h електроенергия включва…
Official publications
- TED · 00490246-2025 · 28 July 2025
- OJS · 142/2025 · 28 July 2025