El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Isporuka električne energije iz integriranih sunčanih elektrana

Buyer: KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA

Published
17 March 2025
Submission deadline
31 March 2025, 09:00
Estimated value
€1,488,200
Place of performance
HR064
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00168712-2025
Reference
121f968b-fa61-4ce4-8769-228d5f93b867
Official source
Official source

CPV codes

Description

Na temelju Sporazuma o reguliranju međusobnih prava i obveza u postupcima javne nabave i ovlaštenja Krapinsko-zagorska županija, Magistratska ulica 1, Krapina, OIB: 20042466298, kao središnje tijelo za nabavu provodi postupak javne nabave za 34 pojedinačna Naručitelja. Predmet nabave je isporuka električne energije iz integriranih sunčanih elektrana u svrhu zadovoljenja dijela potreba za električnom energijom. Predmetom su obuhvaćene tri faze razrade projektnog rješenja: a) faza projektiranja sunčanih elektrana, b) faza izgradnje sunčanih elektrana i c) faza uporabe sunčanih elektrana. Integrirane sunčane elektrane odabrani ponuditelj je obvezan ugraditi i pustiti u rad na dijelu Nekretnina (krovištu) pojedinačnog Naručitelja nakon zakupa istog, a sve sukladno odredbama Ugovora o isporuci električne energije iz integriranih sunčanih elektrana čiji je sastavni dio Ugovor o zakupu te svim ostalim prilozima ove Dokumentacije o nabavi.

Lots (34)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Područna škola Hraščina, dvorana
HR064
09310000 Electricidad €15,300
2 Osnovna škola Đurmanec
HR064
09310000 Electricidad €30,100
3 Osnovna škola Gornje Jesenje
HR064
09310000 Electricidad €24,800
4 Osnovna škola Konjščina
HR064
09310000 Electricidad €27,000
5 Osnovna škola Mače
HR064
09310000 Electricidad €16,200
6 Osnovna škola Mihovljan
HR064
09310000 Electricidad €17,300
7 Srednja škola Bedekovčina (sportska dvorana)
HR064
09310000 Electricidad €34,700
8 Srednja škola Konjščina
HR064
09310000 Electricidad €33,000
9 Područna škola Velika Horvatska (Desinić)
HR064
09310000 Electricidad €17,600
10 Područna škola Martinišće
HR064
09310000 Electricidad €16,300
11 Područna škola Novi Golubovec - sportska dvorana
HR064
09310000 Electricidad €15,200
12 Osnovna škola Antun Mihanović Klanjec
HR064
09310000 Electricidad €34,500
13 Osnovna škola Matije Gupca - Područna škola Hum Stubički
HR064
09310000 Electricidad €12,200
14 Osnovna škola Zlatar Bistrica dvorana
HR064
09310000 Electricidad €34,400
15 Osnovna škola Lijepa Naša Tuhelj, dvorana
HR064
09310000 Electricidad €12,200
16 Osnovna škola Marija Bistrica - Područna škola Laz Bistrički
HR064
09310000 Electricidad €24,500
17 Ambulanta Zabok
HR064
09310000 Electricidad €52,900
18 Osnovna škola Đure Prejca Desinić
HR064
09310000 Electricidad €52,900
19 Osnovna škola Josipa Broza Kumrovec
HR064
09310000 Electricidad €38,200
20 Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica
HR064
09310000 Electricidad €56,800
21 Srednja škola Bedekovčina (školska zgrada)
HR064
09310000 Electricidad €54,200
22 Srednja škola Gimnazija Antuna Gustava Matoša Zabok
HR064
09310000 Electricidad €58,700
23 Srednja škola Krapina - škola
HR064
09310000 Electricidad €164,100
24 Srednja škola Krapina (sportska dvorana)
HR064
09310000 Electricidad €37,800
25 Srednja škola Pregrada - dvorana
HR064
09310000 Electricidad €122,100
26 Srednja škola Pregrada - učenički dom
HR064
09310000 Electricidad €62,700
27 Poduzetnički centar Krapina
HR064
09310000 Electricidad €101,800
28 Osnovna škola Donja Stubica
HR064
09310000 Electricidad €44,100
29 Osnovna škola Sveti Križ Začretje
HR064
09310000 Electricidad €52,300
30 Osnovna škola Pregrada
HR064
09310000 Electricidad €39,600

Award criteria

Official publications