Intravenske otopine
- Published
- 27 March 2024
- Submission deadline
- 6 May 2024, 09:00
- Estimated value
- €412,900
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00182272-2024
- Reference
- 461f7641-1afa-4a6f-aee4-0dd2542d423b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692510Fluidos intravenosos
Description
PREDMET NABAVE JE NABAVA INTRAVENSKIH OTOPINA ZA POTREBE OPĆE BOLNICE ŠIBENSKO KNINSKE ŽUPANIJE.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | GRUPA 1. | 33692510 Fluidos intravenosos | €147,900 |
| 2 | GRUPA 2. | 33692510 Fluidos intravenosos | €120,000 |
| 3 | GRUPA 3. | 33692510 Fluidos intravenosos | €145,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — 2. Kriterij – rok isporuke Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova. Prihvatljiva ponuda s najkraćim rokom isporuke dobiva 10 bodova. Maksimalni dopušteni…
Official publications
- TED · 00182272-2024 · 27 March 2024
- OJS · 62/2024 · 27 March 2024
Other tenders from OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- Transfuzijska dijagnostika
- Usluga za upravljanje sustavom ispisa
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Nabava opreme za bolničku kuhinju
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Transfuzijska dijagnostika
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- USLUGE VODITELJA PROJEKTA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOM IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK