Infuzijske otopine po grupama
Buyer: Opća bolnica Varaždin
- Published
- 15 September 2025
- Submission deadline
- 26 September 2025, 12:00
- Estimated value
- €976,400
- Place of performance
- HR062
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00599611-2025
- Reference
- fc919948-2528-459e-8cdf-63c289c8aa14
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692100Soluciones para infusiones
Description
Predmet nabave su Infuzijske otopine po grupama, a prema opisima navedenim u priloženim Troškovnicima grupa predmeta nabave. Procijenjena vrijednost nabave cjelokupnog predmeta nabave Infuzijske otopine po grupama iznosi 976.400,00 eura, bez PDV-a, a za grupe predmeta nabave za koje se provodi ovaj postupak javne nabave, procijenjene vrijednosti iznose kako slijedi: • Grupa 1 = 446.190,00 eura, bez PDV-a, • Grupa 2 = 419.650,00 eura, bez PDV-a, • Grupa 3 = 55.630,00 eura, bez PDV-a, • Grupa 4 = 54.880,00 eura, bez PDV-a.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Infuzijske otopine po grupama - GRUPA 1 | 33692100 Soluciones para infusiones | €446,190 |
| 2 | Infuzijske otopine po grupama - GRUPA 2 | 33692100 Soluciones para infusiones | €419,650 |
| 3 | Infuzijske otopine po grupama - GRUPA 3 | 33692100 Soluciones para infusiones | €55,630 |
| 4 | Infuzijske otopine po grupama - GRUPA 4 | 33692100 Soluciones para infusiones | €54,880 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Rok isporuke naručene robe je maksimalno 3 radna dana od dana pisane narudžbe Naručitelja, a sukladno ponuđenom roku dodjeljuju se bodovi kako slijedi: - prvi sljedeći radni dan nakon dana slanja…
Official publications
- TED · 00599611-2025 · 15 September 2025
- OJS · 176/2025 · 15 September 2025