Infuzijske otopine
- Published
- 8 December 2025
- Submission deadline
- 22 December 2025, 08:00
- Estimated value
- €243,966
- Place of performance
- HR024
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00814007-2025
- Reference
- 4d62b5c8-3a80-47ce-b8ee-edc72e3da5dd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33690000Medicamentos diversos
Description
Predmet nabave su lijekovi, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke u roku koji ne može biti duži od 5 kalendarskih dana od dana slanja zahtjeva za isporuku (sukladno ponudi Ponuditelja). U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Roba se smatra isporučenom a Ugovorna obveza izvršena trenutkom predaje robe i uređene popratne dokumentacije nabave Naručitelju. Naručitelj ima sklopljene Ugovore za nabavu predmetne robe. Njegovim istekom započinje isporuka po Ugovoru koji će se sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave. Početak izvršenja Ugovora: 9.3.2026. g. za Grupu 3., 1.2.2026. g. sve ostale grupe predmeta nabave. Rok izvršenja: 31.1.2027. godine. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu navedenu u Troškovniku. Stvarno nabav…
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1. | 33690000 Medicamentos diversos | €11,836 |
| 2 | Grupa 2. | 33690000 Medicamentos diversos | €32,410 |
| 3 | Grupa 3. | 33690000 Medicamentos diversos | €134,129 |
| 4 | Grupa 4. | 33690000 Medicamentos diversos | €13,473 |
| 5 | Grupa 5. | 33690000 Medicamentos diversos | €52,119 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Najduži dopušteni rok isporuke robe je 5 kalendarskih dana, od dana slanja zahtjeva za isporuku.
Official publications
- TED · 00814007-2025 · 8 December 2025
- OJS · 236/2025 · 8 December 2025
Other tenders from Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
- OPERACIJSKI MIKROSKOP
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu
- Nabava lijekova lenalidomid, abirateron i faricimab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu