Informatička oprema
Buyer: HRVATSKE ŠUME d.o.o.
- Published
- 22 August 2024
- Submission deadline
- 6 September 2024, 12:00
- Estimated value
- €1,345,896
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00503185-2024
- Reference
- 7ea3bab3-49f2-4b19-992c-f9619bffa791
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30230000Equipo relacionado con la informática
Description
Predmet nabave je nabava računala i računalne opreme, a sve sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Obrascu Tehničkih specifikacija (Prilog 1_Tehničke specifikacije_DIR-2024-029 za grupe 1 - 3 predmeta nabave – dalje u tekst: Prilog 1) i Troškovniku (Troškovnik_DIR-2024-029 za grupe 1 - 3 predmeta nabave – dalje u tekstu: Troškovnik) predmeta nabave koji su sastavni dio DoN. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u DoN (ili boljih karakteristika). Isporučena roba mora biti originalna, nova i nekorištena, zapakirana u originalnom tvorničkom pakiranju s oznakom tržišnog naziva robne marke/proizvođača te udovoljavati svim propisanim tehničkim specifikacijama i udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj. Za one stavke opreme kod kojih je naručitelj odredio „ili jednakovrijedno“, naručitelj neće odbiti ponudu GS, koji u svojoj ponudi na zadovoljavajući način, bilo kojim prikladnim sredstvom, dokaže da rješenje koje nudi na jednakovrijedan način zadovoljava zahtjeve i uvjete određene u DoN.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1: Računala i računalna oprema | 30230000 Equipo relacionado con la informática | €870,001 |
| 2 | Grupa 2: Terenska šumska računala i pisači | 30230000 Equipo relacionado con la informática | €347,429 |
| 3 | Grupa 3: Pisači, skeneri i ostala oprema | 30230000 Equipo relacionado con la informática | €128,466 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje jamstvo proizvođača za svu ponuđenu robu, odnosno produljenje vijeka trajanja proizvoda. Neispravna oprema ili dijelovi mogu biti…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje jamstvo proizvođača za svu ponuđenu robu, odnosno produljenje vijeka trajanja proizvoda. Neispravna oprema ili dijelovi mogu biti…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje jamstvo proizvođača za svu ponuđenu robu, odnosno produljenje vijeka trajanja proizvoda. Neispravna oprema ili dijelovi mogu biti…
Official publications
- TED · 00503185-2024 · 22 August 2024
- OJS · 163/2024 · 22 August 2024