Implementacija sustava za prisilno ostvarenje naplate tražbine
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 18 March 2024, 12:00
- Estimated value
- €926,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00152804-2024
- Reference
- bef458ed-4f0f-4a97-84f2-74c9dd083506
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je implementacija informacijskog sustava za praćenje i evidenciju prisilnog ostvarenja naplate tražbina, te usluge održavanja, savjetovanja, instalacije i podešavanja softverskih komponenti, podatkovne integracije, nadogradnje postojećih i razvoja novih aplikativnih funkcionalnosti sustava. Predmet nabave uključuje implementacije: • Podsustava za podršku procesu prisilnog ostvarenja naplate tražbina zajedno s evidencijom zaloga • Nadogradnju podsustava za podršku procesu prisilnog ostvarenja naplate tražbina koja uključuje: evidenciju mjera, evidenciju zabrana isplate i prijenosa novčanih sredstava, evidenciju daljnjih mjera, upućivanje, evidenciju i praćenje zahtjeva za osiguranje ili prisilnog ostvarenja naplate tražbina na nekretnini, evidenciju i praćenje javnih prodaja zaplijenjenih pokretnina, evidenciju nenaplativih dužnika, evidenciju i praćnje prekida procesa prisilnog ostvarenja naplate tražbina, izvještavanje temeljem podataka u podsustavu. • Podsustava realizacije prisilnog ostvarenja naplate tražbine i evidencije te praćenja dvostranih pravnih akata koje javnopravno tijelo sklapa s trećim osobama • Nadogradnju podsustava realizacije…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj će bodove dodjeljivati samo za predložene ključne stručnjake – Ekspert, Stariji programer, Stariji DevOps inženjer.
Official publications
- TED · 00152804-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024