Implementacija sustava za obrađivanje i evidentiranje različitih vrsta pristojbi na području zajednice ili kategorije
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 26 April 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 12:00
- Estimated value
- €850,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00251279-2024
- Reference
- 4fc381be-bea5-47b1-a56f-32238b69704a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je implementacija četiri podsustava za obrađivanje i evidentiranje različitih vrsta pristojbi na području zajednice ili kategorije te usluge savjetovanja koje uključuju razvoj i usluge savjetovanja za područje evidentiranja različitih vrsta pristojbi na području zajednice ili kategorije. Predmet nabave uključuje implementacije: • podsustava za evidentiranje i obrađivanje utvrđenih vrsta pristojbi na području zajednice • podsustava za evidentiranje i obrađivanje entiteta uključenih u organizaciju razonoda i prigoda • podsustava za evidentiranje i obrađivanje pristojbi entiteta te upravljanje aktivnostima slučajnih pogodnosti • podsustava za obrađivanje i evidentiranje specifičnih vrsta pristojbi prema društvenim kategorijama te usluge održavanja, savjetovanja, instalacije i podešavanja softverskih komponenti, podatkovne integracije, nadogradnje postojećih i razvoja novih aplikativnih funkcionalnosti sustava.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj izvršenih projekata u ulozi IT arhitekta
- Quality — Broj izvršenih projekata u ulozi poslovnog arhitekta
- Quality — Broj izvršenih projekata u ulozi poslovnog analitičara
- Quality — Broj izvršenih projekata u ulozi specijalista za poslovnu inteligenciju
- Quality — Broj izvršenih projekata u domeni sustava koji za svoju tehnološku osnovicu koriste IBM mainframe tehnologije.
Official publications
- TED · 00251279-2024 · 26 April 2024
- OJS · 83/2024 · 26 April 2024