Illegálisan lerakott hulladékok elszállítása
Buyer: Pest Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 5 June 2025
- Submission deadline
- 7 July 2025, 10:00
- Place of performance
- HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00362834-2025
- Reference
- 33935cb7-c7d6-4cb8-9909-bf393d71843d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
Vállalkozási keretszerződés / Budapest és Pest vármegye közigazgatási területén illegálisan lerakott hulladékok elszállítása az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumban részletezettek szerint.
Award criteria
- Quality — Teljesítés megkezdése nem veszélyes hulladék esetében az eseti feladat megrendelésétől számítva (min. 5 munkanap, max. 15 munkanap)
- Price — 1. Ajánlati ár – Koncesszió hatálya alá tartozó nem veszélyes hulladék szállítási díja (nettó Ft / kg)
- Price — 2. Ajánlati ár – Koncesszió hatálya alá tartozó veszélyes hulladék szállítási díja (nettó Ft / kg)
- Price — 3. Ajánlati ár – Koncesszió hatálya alá nem tartozó nem veszélyes hulladék szállítási díja (nettó Ft / kg)
- Price — 4. Ajánlati ár – Koncesszió hatálya alá nem tartozó veszélyes hulladék szállítási díja (nettó Ft / kg)
- Price — 5. Ajánlati ár - Okafogyott kiszállás esetén kiszállási díj (nettó Ft / km)
Official publications
- TED · 00362834-2025 · 5 June 2025
- OJS · 107/2025 · 5 June 2025