Gépjárművek beszerzése (VP-20.4-17-2017-00008)
Buyer: Pest Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 7 October 2025
- Place of performance
- HUZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00654171-2025
- Reference
- 7c4c8d77-0036-456b-9181-7d2cf5a8d5bc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétele / A Pest Vármegyei Kormányhivatal VP-20.4.-17-2017-00008 azonosító számú, „A Pest Vármegyei Kormányhivatal közbenső szervezeti tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátását szolgáló Technikai Segítségnyújtás Projekt” című pályázat keretében megvalósított személygépjármű beszerzése (II. ütem) az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumban részletezettek szerint. Mennyiség: 1. számú rész (általános és könnyű terepi személygépjármű): 5 db 2. számú rész (tisztán elektromos személygépjármű): 1 db
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Általános és könnyű terepi személygépjármű | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
| 2 | Tisztán elektromos személygépjármű | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
Award criteria
- Quality — 1. A gyártó által megadott átlagos üzemanyag-fogyasztás átlaga (vegyes használat mellett, WLTP ciklus szerint megadva) (liter/100 km/gépjármű) (a kisebb érték előnyösebb)
- Quality — 2. A gyártó által megadott vegyes szén-dioxid (CO2) kibocsátás WLTP norma alapján (gramm/km/gépjármű) (a kisebb érték az előnyösebb)
- Price — Ajánlati ár (nettó HUF / teljes mennyiség)
- Quality — 1. A gyártó által megadott vegyes WLTP hatótávolság (km) (a nagyobb érték az előnyösebb)
- Quality — 2. A gyártó által megadott WLTP ciklus alapján mért átlagos energiafogyasztás vegyes használat mellett (kWh/100 km) (a kisebb érték az előnyösebb)
- Price — Ajánlati ár (nettó HUF)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Koto Autóház Kft | — | — |
| Hovány Optimum Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
| DUNA AUTÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság | — | — |
| Hovány Optimum Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
Official publications
- TED · 00654171-2025 · 7 October 2025
- OJS · 192/2025 · 7 October 2025