Hightech laboreszközök beszerzése
Buyer: Gábor Dénes Egyetem
- Published
- 6 August 2025
- Submission deadline
- 12 August 2025, 12:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00513754-2025
- Reference
- cb4ce3cf-068e-4447-9c0b-ec06eef5d4e4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42671100Portaherramientas de laboratorio
Description
1. rész (Drónok és kiegészítők) 2. rész (Drónkészletek) 3. rész (3D lézerszkennerek) 4. rész (Képalkotó eszközök) 5. rész (Speciális képalkotó eszközök) 6. rész (Robotok és kiegészítők) 7. rész (IT eszközök és kiegészítők) 8. rész (Képzési innováció során tananyagfejlesztéshez használt eszközök) 9. rész (Leanlabor oktatási fejlesztő készletek) 10. rész (Leanlabor oktatási eszközök) 11. rész (Cisco Labor) 12. rész (Hálózati eszközök) 13. rész (3D nyomtatók) 14. rész (Szoftverek) 15. rész (MI Labor) Valamennyi rész tekintetében: A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egye…
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Drónok és kiegészítők | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | — |
| 2 | 2. Drónkészletek | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | — |
| 3 | 3. 3D lézerszkennerek | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | — |
| 4 | 4. Képalkotó eszközök | 32333000 Aparatos de grabación o reproducción de vídeo | — |
| 5 | 5. Speciális képalkotó eszközök | 32333000 Aparatos de grabación o reproducción de vídeo | — |
| 6 | 6. Robotok és kiegészítők | 31158100 Cargadores de baterías | — |
| 7 | 7. IT eszközök és kiegészítők | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 8 | 8. Képzési innováció során tananyagfejlesztéshez | 18924000 Baúles | — |
| 9 | 9. Leanlabor oktatási fejlesztő készletek | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 10 | 10. Leanlabor oktatási eszközök | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 11 | 11. Cisco Labor | 32413100 Encaminadores de red | — |
| 12 | 12. Hálózati eszközök | 32413100 Encaminadores de red | — |
| 13 | 13. 3D nyomtatók | 30120000 Fotocopiadoras, máquinas offset e impresoras | — |
| 14 | 14. Szoftverek | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 15 | 15. MI Labor | 30200000 Equipo y material informático | — |
Award criteria
- Price — Ajánlati ár mindösszesen (nettó HUF)
Official publications
- TED · 00513754-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025